Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Rady OIRP w Opolu. Posiadam wieloletnią praktykę w zakresie prawa – własna kancelarię prowadzę od 2007 roku. Posiadam gruntowną znajomość prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw nabytą w toku obsługi prawnej świadczonej w ramach kancelarii, jak i podczas pracy w sądzie. Od ponad 12 lat prowadzę obsługę przedsiębiorców i osób fizycznych a także podmiotów finansów publicznych.

Mogę określić się jako eksperta w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego, w szczególności w obszarze partnerstwa publiczno-prywatnego. Zrealizowałem szereg projektów dla biznesu jak i samorządów. Przygotowywałem analizy prawne i brałem udział w negocjacjach w szeregu projektów PPP, także tych które zamknęły się podpisaniem umowy z partnerami prywatnymi.

Posiadam duże doświadczenie także w zakresie, postępowania administracyjnego oraz sądowoadministracyjnego, ZUS, zamówień publicznych, koncesji na roboty budowlane i usługi oraz realizacji dużych inwestycji ze środków publicznych – w tym UE. Obsługując zarządcę nieruchomości nabyłem doświadczenie z zakresu obsługi prawnej wspólnot mieszkaniowych. Przez lata prowadziłem dla studentów wykłady z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Radca Prawny – Jan Maszestow

0
LAT NA RYNKU

Kancelaria istnieje od 2007 roku. W sprawach sądowych i urzędowych, co do zasady reprezentuję Klientów osobiście, korzystając z możliwości udzielenia substytucji jedynie w wyjątkowych wypadkach, co zapewnia moim mocodawcom gwarancję, iż ich interesy reprezentuje zawsze osoba bardzo dobrze zorientowana w sprawie i właściwie merytorycznie do tego przygotowana.

Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze, ZUS, rozwody, karne oraz administracyjne. W ramach prowadzonej działalności obsługuję osoby prywatne, podmioty gospodarcze a także podmioty sektora finansów publicznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szczególności w zakresie realizacji projektów z zakresu partnerstwa publiczno – prywatnego, prawa budowlanego, prawa ochrony zabytków i prawa obrotu nieruchomościami. Wielokrotnie reprezentowałem Klientów w sprawach, których przedmiotem były spadki, opieka nad dziećmi czy też odszkodowania.

Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów współpracy i ustalenia dogodnego terminu ewentualnego spotkania.

Jako radca prawny podobnie jak adwokat prowadzę obronę w postepowaniu karnym. W szczególności w zakresie mojej praktyki znajdują się sprawy z zakresu przestępstw gospodarczych, przeciwko mieniu lub komunikacyjnych.

Dla podmiotów, z którymi współpracuję jestem nie tylko radcą prawnym, ale także zaangażowanym partnerem biznesowym. Poza doradztwem prowadzi działania w postępowaniach sądowych i pozasądowych, w procedurach administracyjnych, reprezentując interesy Klienta przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi.

Do zespołu realizującego zadania stawiane przed Kancelarią należą tekże: r. pr. Waldemar Leśniewski: tel. 784-022-308, waldemar@lesniewski.opole.pl

Jan Maszestow – radca prawny, podobnie jak adwokat świadczy usługi na terenie: Opole, Prudnik, Krapkowice, Nysa, Głubczyce, Namysłów, Kluczbork, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie.